ďťż
 
Settling hedge, hedges
   
O roślinie
Ważne informacje w formie fonicznej
Fotografie ro śliny .......
Sadzenie, pielęgnacja
Fotografie dotyczące sadzenia i pielęgnacji
Warunki zakupu
O firmie
Ceny
Zamówienie
 
     
 

Warunki zakupu:

 
       
       
    Zamówienie można złożyć na dokładnie wypełnionym druku zamówień, który można wydrukować ze strony internetowej.

Wymiary dostarczonych sadzonek krzewów wahają się w granicach 40-60 cm. (Wymiary sadzonek nie są najważniejsze, ponieważ wiosną trzeba je koniecznie przyciąć do wysokości 10-15 cm nad gruntem).
Sadzonki krzewów pakowane są w kartony, a korzenie ich zawinięte są w folię, która zapewnia wilgoć nawet w długo trwających dostawach.
Firma kurierska zapewnia szybką i dokładną dostawę przesyłek. Za paczkę (koszt sadzonek + koszty transportu+opakowania) należy zapłacić gotówką kurierowi przy odbiorze. Po otrzymaniu paczki zamówione sadzonki należy umieścić w wodzie na co najmniej 24 godziny! (Jeżeli sadzonek nie można od razu posadzić, wtedy mogą one nawet przez tydzień oczekiwać, na stojąco, w wodzie!).

Przed dostawą o przewidywanym terminie transportu informujemy telefonicznie wszystkich zainteresowanych.


 
 
 
 

Przez 10 dni mają Państwo całkowitą gwarancja wymiany zakupionych sadzonek i zwrotu kosztów zakupu! Jeżeli jednak coś Państwu nie odpowiada, to w ciągu 10 dni możecie Państwo odesłać towar wraz z fakturą. Przy zwrocie prosimy o zaznaczenie na "druku pocztowym przesyłki krajowe" czy prosicie Państwo o wymianę czy też o zwrot wartości zakupionego tawaru.
Przykro nam, ale z przyczyn technicznych nie możemy przyjmować przesyłek pocztowych za pobraniem. Wszystkie reklamacje prosimy składać w formie pisemnej. Wraz z reklamowaną sadzonką prosimy o przesłanie faktury lub jej kopii. Reklamacje złożone po przekroczeniu czasu gwarancji zbadamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku słusznej reklamacji nieodpłatnie wymieniamy towar. Nie ma możliwości na zwrot wartości zakupionego towaru w przypadku reklamacji przekraczającej 10-dniowy okres gwarancji licząc od momentu odbioru przesyłki.    

 
 
 
 
 
 
 
     
 
   
   
 
 
 
   
   
   

Opinie klientów
(z zagranicy)

              O roślinie    |    Sadzenie, pielęgnacja    |    Warunki zakupu    |    Fotografie o roślinie    |    O firmie    |    Ceny    |    Zamówienie